Hakkımızda

TTS YAPI MALZEMELERİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. KURUCULARININ YAPI KİMYASALLARI VE BETON TEKNOLOJİLERİNDE 30 YILLIK TECRÜBESİ ÜZERİNE MAYIS 2019 YILINDA DİYARBAKIR’DA KURULMUŞTUR. Toplam kapalı alanı 1200 m2 olan TTS üretim tesisi bulunmaktadır.

TTS, hava sürükleyici, su azaltıcı, akışkanlaştırıcı, priz hızlandırıcı, priz geciktirici, hidratasyon hızlandırıcı beton kimyasal katkıları ile korozyon inhibitörleri, su geçirimsizlik katkıları, pompalama kolaylaştırıcı katkılar, antifiriz katkılar, püskürtme beton katkıları ve viskozite arttırıcı kimyasal katkılar üretimi yapmaktadır. Sayılan bu beton ve harç katkıları yanında çimento üretiminde kullanılan öğütme kolaylaştırıcı kimyasal katkılar da ürün yelpazesi içerisindedir. TTS 400 ton/gün değişik özelliklerde beton kimyasal katkı maddesi üretim kapasitesine sahiptir.

TTS sürekli olarak yeni tip ve özelliklerde beton kimyasal katkısı ve kimyasal katkı hammaddesi üretimi konularında çalışan, iyi donanımlı bir Araştırma-Geliştirme (AR-GE) merkezine sahiptir. TTS AR-GE merkezi alanında uzman kimya mühendisi, kimyager ve inşaat mühendisleri tarafından yönetilmekte ve kimya mühendisliği ile yapı malzemeleri alanlarında uzman ve söz sahibi akademisyenlerin danışmanlığında çalışmalarını sürdürmektedir. TTS AR-GE ülkemizin önde gelen kimya, kimya mühendisliği ve inşaat mühendisliği bölümlerinin yapı kimyasalları ve hammaddeleri üzerinde çalışma yapan akademisyenlerine sürekli destek olmakta, üniversiteler ile birlikte çalışmaktadır. TTS AR-GE laboratuvarı yapı kimyasal maddesi üretim sürecinin tam simülasyonunu yapabilen laboratuvar ölçekli reaktör dahil, kimyasal katkı maddelerinin teknik özelliklerini belirlemek ve karakterizasyonunu yapabilmek için gerekli cihazları içeren iyi donanımlı bir kimya laboratuvarı ile yine iyi donanımlı bir çimento-beton laboratuvarından oluşmaktadır. Bu laboratuvar ayrıca ürünlerin sürekli ve düzenli kalite kontrolünü de yapmaktadır. TTS bu çalışma stratejisi ve laboratuvar yapılanması ile müşterilerinin değişen koşullarına uyum sağlayabilen, amaca göre optimize edilerek tasarlanmış `terzi işi` ve firmaya özel beton kimyasal katkı maddesi üretebilmekte, sahada karşılaşılan problemlere anında çözüm üretebilmektedir.


TTS Ayrıca ISO 9001:2015 KYS, ISO 14001:2015 ÇYS, ISO 18001: İSYS sertifikalarına sahip ve tüm ürünleri CE belgelidir. 

TTS YAPI MALZEMELERİ SAN. Ve TİC.LTD.ŞTİ.S.NAZİF V.D. : 859 107 4305 TEL: 0412 503 0066 Yaytaş Mah. Organize Sanayi 21.Cd. OSB Sitesi Tigris Apt. No:6/1 Yenişehir/DİYARBAKIR

www.ttsyapi.com.tr

Top